YARDIM

www.plantsta.com’a nasıl üye olabilirim?

“Üye Ol” butonuna tıklayarak üyelik için gerekli kişisel bilgileri ve adres bilgilerini doldurarak üye olabilirsiniz.

Üye olduğumda herhangi bir ücret öder miyim?

Hayır, üyelik için hiçbir ödeme yapmazsınız.

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Sitemize daha önce üye olmuş ancak şifrenizi unuttuysanız; “üye girişi” kısmından e-posta adresinizi yazarak “şifremi unuttum” butonuna tıklayınız. Bu şekilde yeni şifrenizi oluşturabilmek için tarafınıza bir e-posta gelecektir. Gelen e-postanın yönlendirmesi doğrultusunda şifrenizi yenileyebilirsiniz.

www.plantsta.com’dan nasıl sipariş verebilirim?

Site üzerinde satın almak istediğiniz ürünün “sepete ekle” butonuna tıklamalısınız. Daha sonra sepetinize gittiğinizde kişisel bilgilerinizi, adres bilgilerinizi ve ödeme yönteminizi seçerek sipariş verebilirsiniz.

www.plantsta.com’dan alışveriş yapmak güvenli midir?

Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir. www.plantsta.com, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve hiçbir şekilde www.plantsta.com tarafından saklanmamaktadır.

Ödeme sayfasında hangi yollarla ödeme yapabilirim?

Ödeme sayfasından kredi kartı, hesap kartı, kapıda nakit, kapıda kredi kartı, havale ve EFT yollarından birini seçerek ödeme yapabilirsiniz.

Sepete ürün ekleyemiyorum, ne yapmalıyım?

İlk olarak kullandığınız internet tarayıcısından farklı bir tarayıcıyı denemelisiniz. Google Chrome, Microsoft Internet Explorer, Opera, Mozilla, Firefox vb. tarayıcıları deneyebilirsiniz. Farklı bir tarayıcıdan denediğinizde de aynı sorunu yaşıyorsanız internet geçmişinizi temizleyerek tekrar denemelisiniz. Sorun hâlâ çözülmediyse [email protected] adresine sorunu bildirmenizi rica ediyoruz.

Üyeliğimi iptal etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Üyeliğinizi iptal etmek istediğinizde [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Sipariş oluşturduğumda ekranda hata mesajı çıkıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Böyle bir durumda öncelikle tarayıcınızın geçmişini temizleyip tekrar denemenizi öneriyoruz. Sorun hâlâ devam ediyorsa hatayı [email protected] adresine e-posta yoluyla bildirmenizi rica ediyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR