Siz de teraryum yapabilirsiniz!

 

Teraryum Atölyeleri, yurtiçi ve yurtdışında çeşitli atölyelere katılmış eğitmen Tuğçe Küçükören yönetiminde PLANTSTA BOTANİK CAFE'de.

2 saat süren yaratıcı ve eğlenceli atölye çalışmalarımız da siz de yer almak istiyorsanız rezervasyon yaptırmayı unutmayın. 

Etkinliklerden haberdar olmak için Facebook ve Instagram sayfalarımızı takip edebilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0537 977 9191

 


Çeşme'deki eğitimlerimizden!


Suriyeli Gençlerle teraryum Atölyesi

3 yıl önce Başçı ailesinin tesadufen karsilastigi ve onları son anda çıkacakları umut yolculugundan vazgeçirdikleri, Suriyeli Elvani ailesinin pırıl pırıl 4 genci Plantsta'daydi.

Elvan, Muhammed, Yusuf ve Dila karne hediyeleri olarak yaptıkları teraryumlarda, Başçı ailesi sayesinde gecirdikleri 3 yıl da, hayatlarinin ne kadar olumlu yönde etkilendigini ve ne kadar renkli  dunyalara sahip olduklarina şahit olduk. Onlari tanimaktan mutluluk duyduk. Bu organizasyonda emegi gecen vesile olan herkese teşekkurler. 

 


 

Otizmli Çocuklarla Teraryum Atölyesi

Nar taneleri Özel Eğitim ve Rehabilatasyon Merkezi öğrencileri ile teraryum atölyesi gerçekleştirdik ve BU ÇOCUKLAR Bİ HARİKA

Bu organizasyona vesile olan , bizleri bu çocuklarla ve harika aileleri ile biraraya getiren herkese teşekkürler!

 


 

Ayrıca Teraryum Kolye Atölyeleri ile de bitkilerin canlılığını, yaratıcı enerjisini kendi yaptığınız tasarımlarla üzerinizde taşıyabilirsiniz.


 

18 Aralık 2016 günü Meridyen Koleji öğrencileriyle birlikte Plantsta Botanik Cafe'de Teraryum atölyesi gerçekleştirdik.

 


 

3 Aralık 2016 günü, hayat dolu gençlerle birlikte teraryumlarımıza can vererek Christmas temalı sıradışı teraryumlar yaptık!

 


 

26 Kasım 2016 günü Plantsta Botanik Cafe'de Stop Motion Atölyesi düzenledik.

 


 

19 Kasım 2016 günü Yücel Tonguç Koleji öğrencileriyle Plantsta Botanik Cafe'de Teraryum atölyesi gerçekleştirdik.

 


 

12 Kasım 2016 günü İzmir Özel Türk Koleji öğrencileriyle birlikte Plantsta Botanik Cafe'de Teraryum atölyesi gerçekleştirdik.

 


 

29 Ekim 2016 günü Plantsta Botanik Cafe'de Sukulent Bitkilerini Tanıma ve Dikme etkinliği gerçekleştirdik.

 


 

8 Ekim 2016 günü Mavi Bahçe Therapy Bike Cafe'de Teraryum atölyesi gerçekleştirdik.

 


 

18 Haziran 2016 günü Alaçatı Asfalya'da Teraryum kolye atölyesi gerçekleştirdik. Alaçatı'nın eşsiz dokusuna çok yakışan teraryum kolyeler katılımcılara yaratıcılıklarını sergileme olanağı sundular.

 

 


 

7 Mayıs 2016 günü La Cigale'de gerçekleştirdiğimiz Teraryum Kolye Atölyesi'nde birbirinden yaratıcı teraryum kolyelere hayat verdik.

 


 

17 Nisan 2016 günü Alsancak Küçük Kulüp'te Teraryum atölyesi gerçekleştirdik. Birbirinden yaratıcı teraryum çalışmalarıyla katılımcılar eğlenceli vakit geçirdiler.

 

 


 

6 Mart 2016'da Alsancak Coffeco'da gerçekleşen spontane natura etkinliğinde tüm katılımcılarla birlikte teraryum atölyesi gerçekleştirdik. Atölyede birbirinden ilginç tasarımlarla katılımcılar çok eğlendi, haliyle biz de! :)

 


 

29 Şubat 2016 günü Alsancak Rotary Ofis'te Rotaractlarla Teraryum Etkinligi gerçekleştirdik.

 


 

16 Ocak 2016 günü Alsancak Kedi Kültür Sanat Merkezi'nde Teraryum Atölyesi gerçekleştirdik.

 


 

Bu kategoride ürün bulunamadı.